☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

IELTS

کلاس آیلتس هیراد


مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی آیلتس به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

 • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص در زمینه آزمون آیلتس (IELTS) 
 • ارائه منابع ویژه و انحصاری و طرح درس دقیق جهت این دوره آیلتس
 • ارائه برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها، ضعف های فردی و نمره مورد نظر
 • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه آیلتس (IELTS)
 • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین
 • اتخاذ رویکرد آزمونی در دوره های آماده سازی آیلتس (IELTS) با توجه به نیاز داوطلبین به مهارت های فرازبانی در کنار دانش زبان انگلیسی
 • برگزاری کلاس های هر مهارت به صورت مجزا جهت بالابردن هرچه بیشتر راندمان کلاس ها و تقویت حداکثری داوطلبین در هر مهارت

کلاس   آیلتس   تضمینی

کسب تضمینی  در نمره 7 ، 7.5 و یا بالا تر توسط دو اساتید برتر حمید سیدیان و مجید سیدیان در آموزشگاه زبان هیراد

با توجه به درخواست بسیار زیاد زبان آموزان و افرادی که از ما در کلاس آیلتس ، تضمینی برای نمره می خواهند  مرکز تخصصی زبان هیراد تصمیم به برگزاری  کلاس تضمینی آیلتس کرده است.

مشاهده رزومه اساتید آیلتس تضمینی

نمره آیلتس 7 ، 7.5 و یا بالاتر از آن را بسته به سطح علمی دانش جو و متقاضی در مدت یک  ماه تا شش ماه تضمین می کند. البته لازم به ذکر است که تضمین این نمرات در امتحان آیلتس فقط تحت آموزش اساتید حمید سیدیان و مجید سیدیان که با سابقه تقریبا 20 سال در حوزه آیلتس و تدریس زبان انگلیسی  را در کارنامه خود دارند صورت می گیرد.

شرایط کلاس تضمینی آیلتس IELTS :

طول دوره برای سطح ضعیف 50 جلسه یک ساعت و نیم می باشد.

طول دوره برای سطح متوسط  30 جلسه یک ساعت و نیم  می باشد.

طول دوره برای سطح خوب 20 جلسه یک ساعت و نیم می باشد.

طول دوره برای سطح خیلی خوب 15 جلسه یک ساعت و نیم می باشد.

طول دوره برای تک مهارت 10 جلسه می باشد. 

شایان ذکر است که برای تعیین وضعیت علمی دانشجوی متقاضی باید حتما تعیین سطح کتبی و شفاهی صورت گیرد و یا کارنامه آیلتس ارائه شود.

در کلاس آیلتس تضمینی تمام موارد آموزشی لازم بسته به سطح علمی دانشجو و نمره آیلتس مورد نیازش تدریس می شوند و به دانشجویان متقاضی آموزش داده می شود که چه طور به سبک native  بنویسد و صحبت کند و بخوانند. لازم به ذکر است که تدریس در این دوره ها خیلی سازمان یافته و سیستماتیک می باشد و از تدریس موارد حاشیه ای و غیر ضروری قویا اجتناب می شود در حقیقت به اصل موضوع پرداخته می شود.

در این دوره ها دانشجوی متقاضی زبان انگلیسی را بسته به سطح علمی اش دوره می کند و علاوه بر اینکه با مهارت ها و تکنیک های آیلتس  کاملا آشنا می شود زبان انگلیسی اش تا حد خیلی زیادی تقویت شده و در نتیجه نمره مورد نیاز خود را کسب می کند.

در آموزش تضمینی آیلتس همه مباحث در چهار مهارت توسط اساتید تدریس می شود و هیچ مبحث آموزشی به عهده دانش پژوه گذاشته نمی شود به غیر از حل تمرین ، به عنوان مثال تمام لغات تدریس شده و فقط تمرین به دانش پژوه محول می گردد.

در حقیقت اول به دانش پژوه آموزش کامل و جامع در هر مهارت داده می شود و سپس از دانش جو انتظار می رود که شروع به حل تمرین کند و زودتر از موعد اساتید شروع به حل تمرین نمی کنند.

باید توجه داشت که بدون تقویت انگلیسی عمومی صرفا با استفاده از تکنیک ها نمی توان نمره آیلتس 7 و یا بالای آن را کسب کرد. در این دوره ها توسط اساتید حمید و مجید سیدیان به سرعت زبان انگلیسی فرد با توجه به سطحش تقویت می شود و سپس در مسیر آیلتس قرار گرفته و به راحتی نتیجه مطلوب را کسب می کند. 

ایشان را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام مینماید.

امتیاز

کیفیت کاربر

معادل انگلیسی

9

کاربر متخصص

Expert user

8

کاربر بسیار خوب

Very good user

7

کاربر خوب

Good user

6

کاربر شایسته

Competent user

5

کاربر متوسط

Modest user

4

کاربر ضعیف

Limited user

3

کاربر خیلی ضعیف

Extremely limited user

2

شرکت کنندهدر ادراک نوشتاری و گفتاری

زبان انگلیسی بسیار کم توان است

Intermittent user

1

شرکت کننده توانایی استفاده  از زبان

انگلیسی را بجز چند واژه ندارد

Non-user

0

غایب

Did not attempt the test


کلاس آیلتس  و دوره آیلس مرکز تخصصی زبان هیراد تابع فرایند چارت ذیل می باشد:

توصیف فلوچارت آموزش آیلتس هیراد به شرح ذیل میباشد:

همانطوری که در در چارت آموزشی مشخص شده است دانش پژوهانی که نیاز به دوره های  fundamental  داشته باشند باید ابتدا در دوره فشرده مکالمه PET Intensive 1 شرکت کرده سپس دروه PET Intensive 2 را بگذرانند و  بعد از کسب امتیاز قبولی در دوره های پایه می توانند وارد دوره پیشس نیاز  آیلتس Pre IELTS و شوند و سپس دوره آیلتس یک را بگذرانند.

دوره آیلتس 1 (IELTS Course 1):

در دوره آیلتس 1 به هر یک از مهارت های شنیداری ، گفتاری ، نوشتاری و خواندن به صورت جداگانه پرداخته می شود و تمامی مهارت ها به طور بسیار جامع و کامل ولی با پرهیز از موارد غیر ضروری در بازه زمانی معقولی تدریس می گردند.

توجه داشته باشید متد آموزشی مدرن هیراد نیاز و دلنگرانی زبان آموز نسبت به گذراندن دوره های مازاد و تکمیلی را کاملاً مرتفع می نماید .

دوره آیلتس 2 (IELTS Course 2):

پس از اتمام دوره آیلتس 1 و گذراندن هر کدام از مهارت ها به صورت تک به تک و جداگانه در دوره آیلس 2 هر چهار مهارت به صورت همزمان به شما تدریس می شود و به نحو بسیار موثری به حل تمرین و نکته و تست آزمون آیلتس پرداخته می شود توجه داشته باشید که شرکت در دوره آیلتس 2 الزامی است زیرا سیلابس های تحت تدریس در دوره آیلتس 1 بدون دوره دوم آیلتس  تکمیل نمی شود و عملاً کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس دور از دسترس خواهد بود ولی با شرکت در دوره آیلتس  1 و 2 هیراد و صد البته تمرین و ممارست خودتان، می توانید کسب رتبه مطلوبتان را  در آزمون آیلتس تضمین نمایید.

نظر به آنکه اکثر دانشپژوهان خواهان کسب مهارت در کوتاه ترین بازه زمانی هستند مرکز زبان هیراد اقدام به اجرای مدرن ترین متد های آموزشی نموده تا با پرهیز از اتلاف زمان، بالا ترین میزان تمرکز و آمادگی را برای زبان آموزان محترم به ارمغان بیاورد.

لازم به ذکر است که همه دانش پژو هان باید در آزمون های شبیه ساز رایگان مرکز زبان هیراد که عبارت از 6 آزمون Mock IELTS در دوره آیلتس 1 و دوره آیلتس 2 در مجموع می باشد ، شرکت نمایند.

IELTS Course 1 به آموزش و حل تمرین می پردازد . و دوره های IELTS Course 2 فقط به حل تمرین و تست و جهت تقویت سرعت ، دقت و تمرکز دانش پژوه در این آزمون می پردازد. همانطور که می دانید مبلغ ثبت نام جهت شرکت در آزمون IELTS بالای 3 میلیون تومان می باشد و مانند گذشته توجیه منطقی اقتصادی جهت ثبت نام در دفعات متعدد در آزمون اصلی آیلتس وجود ندارد شایسته و منطقی است که با پیروی از متد آموزشی مدرن هیراد که در چارت بالا ذکر شده است به سادگی در همان مرتبه نخست آزمون اصلی آیلتس نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

کلاس آیلتس و دوره های آمادگی آزمون آیلتس هیراد به شرح زیر برگزار می گردد:

دوره آیلتس 1
(آموزش هر مهارت

به صورت تک به تک

+ تست)

دوره آیلتس 2
(فقط نکته و تست

+ تدریس 4 مهارت

همزمان)

Reading 1

(12جلسه)

Reading 2

Writing 1

(12جلسه)

Writing 2

Listening 1

(10جلسه)

Listening 2

Speaking 1

(12جلسه)

Speaking 2

Vocabulary 1

(12جلسه)

Vocabulary 2

(12جلسه)

لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره آیلتس IELTS ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observe می شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

هر داوطلب آزمون آیلتس به ازای شرکت در هر مهارت،‌ 1 آزمون آزمایشی رایگان را به صورت هدیه از هیراد دریافت می نماید.  داوطلبینی که تمامی مهارت های آیلتس IELTS را شرکت نمایند در مجموع 4 آزمون آزمایشی رایگان را از هیراد به صورت هدیه دریافت می نمایند و می توانند در آنها شرکت نمایند.

زمانبندی دوره آیلتس هیراد

نام دوره تاریخ برگزاری محل برگزاری
دوره آیلتس 2
IELTS Course 2
پنج شنبه ساعت 10:30 تا 13:30 پاسداران
دوره چهار مهارت آیلتس به صورت همزمان
(آیلتس فشرده)
جمعه ساعت 10:30 تا 13:30 میدان مینا(مترو شریعتی)
دوره پیری آیلتس
Pre IELTS
جمعه 08:30 تا 13:30  میدان مینا(مترو شریعتی)

نحوه گذراندن دوره آمادگی آزمون آیلتس و کلاس آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد:


شرح دوره وضعیت دوره مدت زمان دوره
گذراندن دوره به صورت تک مهارت متوالی عادی 4 ماه
گذراندن دوره به صورت دو مهارت همزمان فشرده 2 ماه
گذراندن دوره به صورت چهار مهارت همزمان

فشرده

پنجشنبه ها

3 ماه
گذراندن دوره آیلتس 1 و 2  عادی ماه 6
گذراندن دوره آیلتس 1 و 2   فشرده 4 ماه

داوطلبینی که تمامی مهارت های خود را یکجا ثبت نام نمایند،‌ از هدیه ویژه برخوردار می شوند

و جمعا 150 هزار تومان کمتر از ثبت نام تک تک مهارت ها برای ثبت نام پرداخت می نمایند.


کلاس های آمادگی آزمون آیلتس IELTS هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون آیلتسIELTS تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌ خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون آیلتس IELTS و متقاضیان شرکت در دوره های آماده سازی این آزمون شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در کلاس های آیلتس IELTS برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگهWriting پس از اتمام دورهWriting

همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های آیلتس پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونه Writing های آنها میباشد. در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با پرداخت مبلغ 40 هزارتومان برای هر Writing و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند. زبان آموزان دوره آیلتس IELTS از امکان تصحیح رایگان 3 برگه Writing برخوردارند و این هم هدیه 150 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های IELTS Writing می باشد.

هزینه های ثبت نام در کلاس آیلتس (حضوری)

IELTS Writing 800.000 toman

IELTS Reading 750.000 toman

IELTS Listening 750.000 toman

IELTS Speaking 750.000 toman

ثبت نام چهار مهارت همزمان با تخفیف 2.900.000 تومان (150 تخفیف)

ثبت نام چهار مهارت همزمان + Vocab با تخفیف 3.400.000 تومان (250 تخفیف)

شرکت در 4 آزمونMock رایگانIELTS

آزمونهای آزمایشی آیلتس IELTS هیراد، جمعه ها طبق تقویم اعلامی برگزار می گردد. اما تا کنون هیچ گاه شرکت در آن رایگان نبوده است! اما شرکت کنندگان در دوره آیلتس IELTS هیراد که نسبت به ثبت نام دوره های خود به صورت یکجا ثبت نام می نمایند،‌ از سهمیه 4 آزمون Mock رایگان برخوردارند. هزینه ثبت نام هر آزمون در حال حاضر 80 هزار تومان می باشد و این یعنی 320 هزار تومان هدیه هیراد به زبان آموزان دوره  IELTS

همچنین زبان آموزانی که تک به تک اقدام به ثبت نام کلاس های آیلتس IELTS می نمایند، نیز به ازای هر مهارتی که در کلاس ها شرکت می نمایند، از سهمیه یک آزمون Mock رایگان برخوردارند. بنابراین افرادیکه امکان ثبت نام یکجا مهارت ها نداشته و از هدیه 320 هزار تومانی استفاده نمی کنند،‌ به ازای هر مهارت 80 هزار تومان هدیه از هیراد دریافت می نمایند!!!!

!!!Special offer

این مرکز برای کلاس آیلتس یک پکیج 5 تایی ارائه می کند .این پکیج 5 تایی شامل چهار مهارت + کلاس های Vocabulary می باشد که از 3.650.000 تومان مبلغ این پکیج ، اگر به صورت همزمان ثبت نام صورت پذیرد 250 هزار تومان تخفیف شامل حال دانشپژوهان ثبت نام کننده خواهد شد و این پکیج به مبلغ 3.400.000 تومان ارائه می گردد.

تخفیف ویزه کلاس های آیلتس هیراد

"با ثبت نام آنلاین کلاس های آیلتس هیراد از 10% تخفیف ویژه بهره مند شوید "

ثبت نام آنلاین - کلیک کنید

توضیحات تکمیلی آیلتس

به دانش پژوهان توصیه می شود که اگر سطح زبان ضعیفی دارند ، مسلماً در کوتاه ترین زمان ، نیاز به تقویت زبان عمومی خود در چهار مهارت خواهند داشت .این دانشپژوهان ابتدا باید 2 دوره  Fundamental را تحت عنوان دوره مکالمه Intensive 1 ,  Intensive 2 بگذرانند .

 چهار چوب دوره ها و کتب  Intensive (PET)   آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد توسط هیئت علمی این مرکز طراحی شده است ، لذا اطلاعات و مفاد آموزشی دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی جهت کسب بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن بهینه سازی شده است تا زبان آموز بتواند درمدت زمان کوتاهی از سطح مقدماتی زبان انگلیسی برای شرکت در دوره های آیلتس(IELTS) و تافل (TOEFL iBT) کسب آمادگی نماید.

دانشپژوهان زیادی از ضیق وقت برای کسب چهار مهارت زبان انگلیسی اظهار نگرانی می کنند ،این مشکل با شرکت در دوره ی فشرده زبان انگلیسی (PET)     به طور کل مرتفع خواهد شد .آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد در دوره های مکالمه فشرده زبان Intensive](PET) [ فقط به  تدریس نکات کلیدی و مهمی می پردازد که زمینه ساز موفقیت در آزمون آیلتس(IELTS)  و آزمون تافل(TOEFL) شود و دانشپژوهان پا به پای اساتید پیش می روند و مسلماً درک و لذت بیشتر از شرکت در کلاسها خواهند داشت.

فرآیند کسب نمره قابل قبول در این مرکز از دوره مبتدی تا آیلتس (IELTS) :

 1. شرکت در دورهمکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 1)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)
 2. شرکت در دورهمکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 2)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)
 3. شرکت در یک دوره پیش نیاز آزمون آیلتس (PRE-IELTS) و (PRE-TOEFL)(18 جلسه)
 4. شرکت در دوره آیلتس 1
 5. شرکت در 4 آزمون شبیه ساز آیلتس(MOCK)
 6. شرکت در دوره آیلتس 2 و دو ماک تست رایگان آیلتس 2

دوره های آیلتس 2

در دوره های آیلتس 1 ابتدا مهارت های آیلتس تدریس می گردد و استاد در کلاس شروع به حل تمرین روی مهارت های مختلف می کند و در کلاس آیلتس 2 استاد به حل تمرین در چهار مهارت به صورت همزمان  می پردازد و در حین تمرین نقاط ضعف زبان آموز را شناسایی و برطرف می سازد و در عین حال نکات تدریس شده را مرور می نماید

مسلماً تمارین حل شده در دوره آیلتس 2 پیچیده تر و دشوار تر می باشد و بعد از شرکت در دوره آیلتس 2 زبان آموزان به اعتماد به نفس قابل توجهی دست خواهند یافت و بسیار باتجربه تر در آزمون آیلتس شرکت کرده و با لطف و عنایت پروردگار در اولین مر حله آزمون نمره مد نظر راکسب می نمایند و از سد این آزمون عبور خواهند کرد .حتی به دانشپژوهانی که در موسسات دیگر دوره های آیلتس را گذرانده اند و متاسفانه رتبه مد نظرشان را کسب نکرده اند توصیه می شود در کلاس های آیلتس هیراد شرکت کرده و به طور بسیار مختصر و مفید مطالب را به صورت جامع بیاموزند و دوباره در آزمون آیلتس شرکت نمایند این مرکز ادعا دارد که زبان آموزان پس از شرکت در دوره های آیلتس هیراد و با مطالعه دقیق خودشان به نمره 7 به بالا دست پیدا می کنند . لازم به ذکر است که فردی که در دوره  آیلتس 2 شرکت می کند

ابتدا باید در دوره  آیلتس 1 شرکت کرده و سپس مجوز دارد در دوره آیلتس 2 شرکت نماید .اما درباره دانشپژوهانی که در موسسات دیگر در دوره آیلتس شرکت کرده اند ابتداد باید کارنامه کامل خود را برای مرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد به همراه بیاورند و پس از بررسی و مشاوره مدیران آموزشی این مرکز وارد دوره مناسب  گرددند .

حتی این مرکز برای افرادی که تا قبل از پروازشان محدوده زمانی کوتاهی دارند دوره هایی را معرفی می کند که همه نکات فراگرفته شده در این فرایند آموزشی را برای همیشه در حافظه خود ثبت نمایند و به ثبات اطلاعاتی برسند (Information Fixation) .

دانش پژوهانی که دوست دارند به ثبات آموزشی قبل از پرواز برسند توصیه می شود در کلاس های بحث آزاد این مرکز شرکت کرده و همه اطلاعاتی را که آموخته اند به صورت کاربردی به کار بندند .مسلماً دانش آموزان بدون استرس می توانند یادگیری بسیار با کیفیتی داشته باشند اگر دانش پژوه در 2 دوره بحث آزاد هیراد شرکت کند به این قابلیت می رسد و تولید زبان برای وی بسیار ساده خواهد بود.

مطالب مرتبط با آیلتسسولات متداول

خیر، هر دو نوع آزمون آیلتس با یکدیگر تدریس می گردند زیرا مهارت های Speaking,Listening مشترک می باشند و فقط مهارت های Writing, Reading متفاوت هستند که در طرح درس دوره کاملاً گنجانده شده است. از طرفی متن شماره 3 آزمون آیلتس جنرال خیلی سخت شده و شبیه متن آکادمیک می باشد.
بستگی به شرایط کلاس دارد. در طول هفته مهارت ها جداگانه تدریس می شوند. اما در کلاس های آخرهفته فشرده آیلتس (5شنبه و جمعه) چهار مهارت همزمان طبق طرح درس تدوین شده تدریس می گردند.
مرکز زبان هیراد برای هر مهارت کتاب خاصی را گردآوری کرده است. هدف از انجام این کار این است که دانش پژوهان لازم نباشد کتب متعددی بخوانند و دچار استرس و ترس شوند. مطالعه همین کتب تالیفی کافی می باشد.
اساتید این مرکز تحصیلات آکادمیک این رشته را دارند و دارای سابقه تدریس زیادی در این زمینه راهستند البته یکسری دوره آموزشی را باید بگذارنند سپس از آنها امتحان گرفته می شود در صورت قبولی بعنوان استاد پذیرفته می شوند. در هیراد از اساتید حرفه ای استفاده می گردد.
بله، مرکز تخصصی زبان هیراد برای زبان آموزان گرامی جمعه ها این آزمون را برگزاری می نماید که شبیه سازی آزمون آیلتس می باشد و شما زبان آموز گرامی می توانید مهارت های خود را در این آزمون های هفتگی بسنجید همچنین برنامه ، تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمونهای ماک در سایت بارگذاری شده اند.
بله، مرکز هیراد برای زبان آموزانی که تهران نیستند و یا امکان شرکت در کلاسهای حضوری موسسه را ندارند بسته های آموزشی را فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید خود را برای آزمون آماده نمایید این بسته شامل کتاب های تالیفی موسسه هیراد می باشد که بصورت کامل تمامی مطالب توضیح داده شده است به همراه کتاب راهنما که به شما کمک می کند که با برنامه درسی مندرج دراین کتاب مطالعه خود را بصورت برنامه ریزی شده قدم به قدم ادامه دهید. این بسته ها حتی طرح درس مطالعه در منزل دارند.
این مرکز مفتخر است که کلاس های آیلتس را توسط اساتید حرفه ای و باتجربه برگزار می کند و مهارت ها را با جزییات تدریس می نمایند همچنین مطالب درسی دارای انسجام می باشند و در طول ترم با کمک از کتب تالیفی عالی موسسه، زبان آموزان را برای کسب نمره مورد نظر آماده می سازد.
کیفیت عالی آموزش تضمین مرکز می باشد با توجه به برگزاری کلاسها با اساتید عالی و با تجربه و کمک گرفتن از کتب تالیفی مرکز، این تضمین داده می شود که زبان آموزان گرامی نمره مورد نظرخود را کسب نمایند البته این به شرطی می باشد که زبان آموزان به صورت دقیق مطالب آموزش داده شده را مطالعه نمایند و برای کسب نمره بالا وقت صرف کنند.