☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

سؤالات متداول

سؤالات متداول در مرکز تخصصی زبان هیراد

سؤالات عمومی:

آیا جهت شرکت در کلاس های مرکز تخصصی زبان هیراد لزومی به آزمون تعیین سطح می باشد؟

بله، با توجه به سیستم پکیج های آموزشی هیراد و برنامه ریزی اختصاصی درسی برای هر فرد بر اساس نیاز ها و    توانائی ها، آزمون تعیین سطح و مشاوره برای همه افرادی که متقاضی شرکت در کلاس های هیراد می باشند اجباری و الزامی است. صرفاً زبان آموزانی که مدارک زبانی معتبر نظیر IELTS، TOEFL و ... را دارند نیاز به تعیین سطح نداشته و نمره کارنامه زبان ایشان ملاک تعیین سطحشان می باشد. البته این دسته از زبان آموزان نیز می بایست قبل از ثبت نام در کلاس ها در جلسه مشاوره شرکت نمایند.

آیا در مرکز تخصصی زبان هیراد امکان دریافت مشاوره اختصاصی درسی وجود دارد؟

بله، کلیه زبان آموزان می توانند با تعیین وقت قبلی بدون هیچگونه محدودیت و هزینه از مشاوره اختصاصی درسی استفاده نمایند.

آیا تفاوتی میان کلاس های شعبه شریعتی و پاسداران مرکز وجود دارد؟

خیر، نحوه برنامه ریزی و اجرای کلاس ها در هر دو شعبه پاسداران و شریعتی در مرکز تخصصی زبان هیراد یکسان بوده و هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد. لازم به ذکر است که صرفاً به جهت برنامه ریزی بهتر و استفاده از زبان آموزان محترم از تمامی ظرفیت های کلاسی هر دو شعبه زمانبندی کلاس های مشابه در شعب متفاوت برنامه ریزی شده تا عزیزان بهتر بتوانند در کلاس های مختلف شرکت نمایند.

مجوز فعالیت آموزشگاه هیراد از کجاست؟

مرکز تخصصی زبان هیراد در هر دو شعبه خود تحت نظر اداره آموزش و پرورش منطقه 3 تهران فعالیت می کند و مجوز های قانونی خود در این خصوص را نیز از اداره کل آموزش و پرورش تهران اخذ نموده است. برای اطمینان بیشتر زبان آموزان محترم می توانند به سایت اداره آموزش و پرورش منطقه 3 به نشانی www.tehranedu3.ir مراجعه نموده و در قسمت دریافت فایل این سایت اطلاعات مربوط به آموزشگاه های زبان فعال مجاز در منطقه 3 آموزش و پرورش تهران را دریافت نموده و نام هیراد را در آن مورد بازبینی قرار دهند.

آیا در پایان دوره، گواهی یا مدرک ارائه می گردد؟

در پایان کلیه دوره های برگزار شده در مرکز تخصصی زبان هیراد، در صورت تقاضای زبان آموز مدرک و گواهی پایان دوره صادر و اعطا می گردد. شایان ذکر است افرادی که کل دوره PET مرکز را تا پایان PET 8 با موفقیت گذرانده باشند، از طرف مرکز دانشنامه علمی مربوط به آن برای ایشان صادر و اعطا می گردد.

آیا در مرکز تخصصی زبان هیراد کلاس خصوصی نیز برگزار می شود؟

کلیه کلاس های موجود در مرکز تخصصی زبان هیراد به صورت خصوصی و نیمه خصوصی هم صرفاً داخل مرکز و یا برای شرکت ها و سازمان ها خارج از مرکز هم برگزار می گردد. تعداد جلسات مورد نیاز و مدت زمان هر دوره هم بعد از تعیین سطح و مشاوره و بر اساس نیاز و توانایی زبان آموز نهایی می گردد.

آیا مرکز تخصصی زبان هیراد برای برگزاری کلاس های خصوصی به محل زبان آموزان استاد اعزام می نماید؟

خیر، کلیه کلاس های مرکز چه گروهی و چه خصوصی و نیمه خصوصی صرفاً در محل شعب هیراد برگزار می گردد و مرکز به جهت کنترل روند کیفی کلاس ها به هیچ عنوان اعزام استاد را در دستور کار خود قرار نمی دهد. البته ذکر این نکته ضروری است که دپارتمان دوره های برون سامانی مرکز به عنوان یکی از فعال ترین دپارتمان های هیراد در صورت عقد قرارداد با شرکت ها، سازمان ها و دانشگاه ها نسبت به اعزام اساتید حتی به شهرستان ها نیز اقدام می نماید.

کلاس های شما چند نفره می باشد؟

در کل کلاس های برگزار شده در مرکز تخصصی زبان هیراد بسیار پر جمعیت نمی باشد که این از سیاست های مدیران مرکز نیز محسوب می گردد. اما بر اساس نوع کلاس ها تعداد حاضرین در کلاس ها متغیر خواهد بود. ظرفیت کلاس های مختلف در زمان ثبت نام هر کلاس اعلام می گردد.

آیا برای کلیه دوره ها در هیراد کتب انحصاری ارائه می گردد؟

بله، از پایین ترین تا بالاترین سطح کلاسی در مرکز تخصصی زبان هیراد و برای کلیه دورها صرفاً کتب انحصاری خود هیراد ارائه می گردد. لازم به ذکر است که جزوات هیراد در خصوص هر دوره تألیف و گردآوری هیأت علمی هیراد از بین مراجع و کتب رسمی مرتبط با آن دوره می باشد تا بر اساس سیاست کاربردی و عملی بودن دوره ها طبقه بندی و خدمت زبان آموزان گرامی ارائه گردد.

آیا اساتید هیراد از دانش و عملکرد ایده آلی برخوردار می باشند؟

اولاً هیراد در وهله اول صرفاً از اساتیدی استفاده می نماید که تحصیلات دانشگاهی مرتبط با زبان انگلیسی داشته باشند، دوماً شغل حرفه ای ایشان تدریس زبان انگلیسی باشد و به صورت تفریحی یا تفننی به این کار نپردازند، سوماً دوره های آموزشی هیراد را به صورت کامل گذرانده و در امتحانات تئوری و عملی مربوطه نمره قبولی گرفته باشند و در نتیجه از مدیر آموزشی مرکز مجوز های لازم در خصوص حضور در کلاس به عنوان مدرس زبان را اخذ نموده باشند. بنابراین یکی از نقاط قوت هیراد بهره مندی از همکاری اساتید مجرب و حاذق در زمینه آموزش علمی و عملی زبان انگلیسی به صورت متنوع و در سطوح مختلف می باشد.

دوره های خصوصی با نیمه خصوصی چه تفاوتی دارند؟

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی هیراد از نظر تعداد جلسات و نوع مطالب هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها تفاوت آن ها در این است که بر اساس تعداد نفراتی که بالای یک نفر در کلاس حاضر می شوند مبلغی البته بسیار کمتر از هزینه هر جلسه کلاس بدان اضافه می گردد. ذکر این نکته ضروری است که هیراد هیچگونه تعهدی بابت هماهنگی چند نفر برای شرکت در کلاس نیمه خصوصی را به علت مشکلات برنامه ریزی و هماهنگی مربوطه ندارد و صرفاً این قبیل کلاس ها برای نفراتی است که خود با آشنایی قبلی از یکدیگر برای حضور در آن اقدام می نمایند.

دوره خصوصی بهتر است یا گروهی؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که هدف و توصیه اصلی هیراد شرکت در کلاس های گروهی است زیرا در هیراد کیفیت کلاس های گروهی کمتر از خصوصی نمی باشد و معمولاً توصیه مدیران آموزشی گذراندن کل دوره در کلاس های گروهی و شرکت در کلاس های خصوصی با  تعداد جلسات کمتر و به صورت تقویتی و با هدف رفع اشکال می باشد که خود این روش بسیار مقرون به صرفه تر از گذراندن کل دوره به صورت خصوصی نیز است. اما در کل تصمیم گیری قاطع راجع به این موضوع بستگی به شرایط زمانی فرد متقاضی و برنامه ریزی کار ایشان پس از تعیین سطح و مشاوره می باشد. بنابراین زبان آموزان محترم شایسته است اجازه دهند مشاورین آموزشی مرکز پس از تعیین سطح و مشاوره چگونگی گروهی یا خصوصی بودن دوره را برای ایشان توصیه نمایند.

اگر کسی بخواهد Writing پیشرفته داشته باشد کدام دوره ها را باید بگذراند؟

در پاسخ به این سؤال که برای رسیدن به توانائی Writing در سطح پیشرفته چه دوره هایی را باید بگذرانیم، باید گفت که در حالت کلی گذراندن دوره های General Writing کامل و بعد از آن IELTS Writing برای تقویت مهارت Writing لازم و ضروری است و حتی زبان آموزان می توانند برای تقویت بیشتر در کلاس های GRE Writing نیز شرکت نمایند.

آیا در هیراد دوره گرامر برگزار می گردد؟

کلاس های General Writing  هیراد برای متقاضیان شرکت در دوره های گرامر مناسب می باشد که در آن به صورت کاربردی هم اصول نگارش تدریس می شود و هم تمامی نکات گرامر زبان انگلیسی تدریس می شود.

آیا در هیراد دوره ویژه آموزش لغات کاربردی انگلیسی برگزار می گردد؟

کلاس های General Vocabulary دوره های ویژه هیراد جهت آموزش کاربردی و عملی پرکاربردترین لغات زبان انگلیسی است. در این کلاس ها صرف آموزش لغات زبان انگلیسی، کاربرد هر کدام به همراه مشتقات (Parts Of Speech) و همچنین مترادف ها و متضاد های کاربردی هرکدام تدریس می گردد و با اجرای متد آموزشی خاص دوره، زبان آموزان موفق به یادگیری لغاتی می شوند که در صحنه های مختلف نیز بسیار پرکاربرد می باشد. همچنین ذکر این نکته نیز ضروری است که گذراندن این دوره ها برای متقاضیان آزمون های آیلتس و تافل ضروری و اجباری خواهد بود.

آیا در هیراد دوره بحث آزاد Free Discussion برگزار می گردد؟

کلاس های  General Speaking  هیراد همان کلاس های  بحث آزاد یا Free Discussion می باشد که با توجه به اینکه هدفمند و براساس کتاب و جزوه مشخص باشد تفاوت قابل ملاحظه ای با کلاس های صرفاً  Free Discussion بدون هدف و بار علمی خواهد داشت. در این کلاس ها در هرجلسه موضوعاتی که در کلاس مورد صحبت قرار می گیرد از قبل مشخص شده است و کلاس بر اساس اهداف علمی از پیش تعیین شده می باشد.

دوره Pre IELTS & TOEFL هیراد به چه گونه است؟ آیا هر دو گروه متقاضیان IELTS & TOEFL می توانند در این کلاس به طور همزمان شرکت نمایند؟

دوره PRE IELTS & TOEFL در مرکز هیراد، یک دوره کوتاه مدت یک ماه و نیمه بر اساس اهداف مشخص از پیش تعیین شده می باشد که لزوم گذراندن آن برای زبان آموزان در جلسه مشاوره و تعیین سطح تعیین می گردد. این دوره شامل 18 جلسه کلاس 90 دقیقه ای بوده که در پایان نیز افراد می بایست در آزمون نهایی آن شرکت نمایند. این دوره شامل آموزش، مرور و تقویت و رفع اشکال در هر چهار مهارت Writing، Listening، Reading و Speaking به همراه Vocabulary خواهد بود. این دوره به صورت مشترک برای متقاضیان IELTSو TOEFlمی باشد.

سؤالات IELTS:

دوره های IELTS هیراد چگونه برگزار می شود؟

دروه های آمادگی آزمون IELTS هیراد به صورت مجزا برای هر مهارت (SKILL) برگزار می شود. برای مهارت Writing: 12 جلسه، Speaking: 12 جلسه، Reading: 12 جلسه و Listening: 10 جلسه می باشد. این کلاس ها به صورت مشترک برای هر دو گروه Academic و General برگزار می شود و در خلال کلاس ها تفاوت های هر کدام درس داده می شود. البته ذکر این نکته ضروری است که در آزمون IELTS مهارت های Speaking و Listening برای هر دو گروه Academic و General مشترک بوده و تفاوت این دو امتحان صرفاً در مهارت های Writing و Reading می باشد. اگر زبان آموزی بخواهد مهارت های IELTS را پشت سر هم بگذراند دوره ایشان 4/5 ماه به طول خواهد انجامید ولی اگر بخواهد به صورت 2تا 2تا و موازی بگذراند 2/5 ماه طول خواهد کشید و اگر هم بخواهد هر چهار مهارت را با هم بگذراند دوره ایشان 1/5 ماه به طول خواهد انجامید. که البته ذکر این نکته ضروری است که حالت دوم یعنی گذراندن مهارت ها به صورت 2تا 2تا و موازی از دو حالت دیگر بیشتر توصیه می شود.

منابع آموزشی ارائه شده در هیراد برای آمادگی آزمون IELTSچیست؟

کتاب های ارائه شده این دوره هم کتاب های انحصاری هیراد می باشد که تألیف و گردآوری شده از مراجع اصلی و رسمی IELTS بوده تا از سردرگمی متقاضیان جهت یافتن منبع علمی قابل اطمینان جلوگیری به عمل آید.

من قبلاً آزمون در IELTS شرکت کرده  و می خواهم نمره ام را ارتقا دهم. چه کاری باید انجام بدهم؟

افرادی که قبلاً آزمون IELTS را شرکت کرده باشند و جهت ارتقاء نمره به هیراد مراجعه نمایند، باید با در دست داشتن کپی مدرک زبانشان جهت مشاوره و برنامه ریزی به هیراد مراجعه نمایند. بدیهی است روند کلاس ها و چگونگی گروهی یا خصوصی بودن آن ها و یا مدت دوره بر اساس شرایط علمی داوطلب و هدف مورد نظر در جلسه مشاوره با مدیران آموزشی نهایی و اجرا می گردد. به طور کلی بهترین گزینه برای افرادیکه در فاصله کوتاه قصد تکرار آزمون خود را دارند،شرکت در کلاس های یک ماهه  Post IELTS (IELTS Crash Course) هیراد می باشد. در خصوص افرادیکه مدت زیادی از آزمون قبلیشان ومی گذرد شرکت در یک آزمون آزمایشی شبیه سازی IELTS و سپس حضور برای مشاوره مفیدتر خواهد بود.

آیا دوره های برگزار شده در هیراد تضمین قبولی یا نمره دارد؟

مرکز تخصصی زبان هیراد هیچگونه تضمینی بابت اخذ نمره خاص به زبان آموزان ارائه نمی نماید زیرا که اخذ نمره به خود زبان آموز و همراهی ایشان نیز بستگی دارد. اما هیراد در خصوص کیفیت برگزاری دوره ها، بهره گیری از اساتید مجرب و با دانش کافی در خصوص موضوعات دوره ها، نظم برگزاری دوره ها، کیفیت و علمی بودن کتب و جزوات و منابع مورد استفاده و برنامه ریزی علمی و دقیق، به کلیه زبان آموزان تضمین می دهد.

 تفاوت آیلتس آکادمیک با آیلتس جنرال چیست؟

آزمون آیلتس آکادمیک برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل و یا استخدام در یک شرکت بین المللی را دارند و آیلتس جنرال مربوط به افرادی است که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند. آزمون مهارت های  Speakingو Listening هر دو گروه آکادمیک و جنرال مشترک و آزمون Writing و Reading دو گروه آکادمیک و جنرال متفاوت برگزار می گردد.

آیا کلاس های Academic IELTS با General Training IELTS در هیراد فرق می کند؟

کلاس های آکادمیک و جنرال در هیراد به صورت مشترک برگزار می گردد و طی کلاس اساتید بر اساس سیلابس آموزشی، تفاوت های لازم را برای زبان آموزان درس خواهند داد.

آزمون آزمایشی IELTS Mock Test در هیراد به چه گونه است؟

آزمون آزمایشی آیلتس IELTS Mock Test در هیراد هر دو هفته یک بار  روز های جمعه رأس ساعت 9 صبح طبق تاریخ های از پیش تعیین شده برای هر دو گروه آکادمیک و جنرال برگزار می گردد. لازم به ذکر است که منابع سؤالات این آزمون از بین سؤالات آزمون های رسمی که قبلاً برگزار شده است انتخاب گردیده و قواعد آن عیناً مطابق استانداردهای آزمون رسمی آیلتس می باشد. آزمون Speaking آزمایشی مربوطه نیز در روز پنجشنبه قبل از آزمون برگزار می گردد.

برای گذراندن IELTS کلاس های خود را باید با کدام مهارت آغاز کنیم و همچنین آیا قانونی برای ترتیب گذراندن مهارت ها در این دوره وجود دارد؟

به طور کلی هیچ قانونی برای ترتیب گذراندن دوره های آزمون IELTS از طرف مراجع رسمی برگزاری این آزمون ها اعلام نگردیده است و ترتیب گذراندن دوره ها قاعده مشخصی را نیاز ندارد. اما در هیراد به دلیل تأثیری که مهارت Writing  در دیگر مهارت ها دارد، معمولاً توصیه بر شروع مهارت ها از مهارت Writing می شود و ترتیب باقی مهارت ها نیز اهمیت چندانی نخواهد داشت. البته ذکر این نکته ضروری است که توصیه فوق به هیچ وجه مصداق این مسئله نمی باشد که اگر زبان آموزی با Writing دوره خود را آغاز نکند پس موفقیتی به دست نخواهد آورد و این موضوع فقط به صورت یک توصیه بهتر مطرح می گردد. در نهایت بهتر این است که زبان آموزان اجازه دهند پس از تعیین سطح و مشاوره، مشاور آموزشی بر اساس اطلاعات به دست آمده از تعین سطح، برنامه ریزی گذراندن دوره ها را انجام دهد.

سؤالات TOEFL:

دوره های TOEFL هیراد چگونه برگزار می شود؟

دروه های آمادگی آزمون TOEFL iBT هیراد به صورت مجزا برای هر مهارت (SKILL) برگزار می شود. برای مهارت Writing: 12 جلسه، Speaking: 12 جلسه، Reading: 12 جلسه و Listening: 10 جلسه می باشد. با توجه نوع برنامه ریزی کلاس های TOEFl iBT در هیراد به صورت دو روز در هفته، کل دوره کامل برابر با 5 ماه به طول خواهد انجامید و درصورتیکه زبان آموزی نیاز به گذراندن دوره مدت زمان کوتاه تری داشته باشد می بایست کل یا بخشی از دوره خود را به صورت خصوصی بگذراند.

منابع آموزشی ارائه شده در هیراد برای آمادگی آزمون TOEFl iBT چیست؟

کتاب های ارائه شده این دوره هم کتاب های انحصاری هیراد می باشد که تألیف و گردآوری شده از مراجع اصلی و رسمی TOEFL iBT بوده تا از سردرگمی متقاضیان جهت یافتن منبع علمی قابل اطمینان جلوگیری به عمل آید.

من قبلاً آزمون در TOEFL iBT شرکت کرده  و می خواهم نمره ام را ارتقا دهم. چه کاری باید انجام بدهم؟

افرادی که قبلاً آزمون TOEFL iBT را شرکت کرده باشند و جهت ارتقاء نمره به هیراد مراجعه نمایند، باید با در دست داشتن کپی مدرک زبانشان جهت مشاوره و برنامه ریزی به هیراد مراجعه نمایند. بدیهی است روند کلاس ها و چگونگی گروهی یا خصوصی بودن آن ها و یا مدت دوره بر اساس شرایط علمی داوطلب و هدف مورد نظر در جلسه مشاوره با مدیران آموزشی نهایی و اجرا می گردد.

آیا دوره های برگزار شده در هیراد تضمین قبولی یا نمره دارد؟

مرکز تخصصی زبان هیراد هیچگونه تضمینی بابت اخذ نمره خاص به زبان آموزان ارائه نمی نماید زیرا که اخذ نمره به خود زبان آموز و همراهی ایشان نیز بستگی دارد. اما هیراد در خصوص کیفیت برگزاری دوره ها، بهره گیری از اساتید مجرب و با دانش کافی در خصوص موضوعات دوره ها، نظم برگزاری دوره ها، کیفیت و علمی بودن کتب و جزوات و منابع مورد استفاده و برنامه ریزی علمی و دقیق، به کلیه زبان آموزان تضمین می دهد.

برای گذراندن TOEFL iBT کلاس های خود را باید با کدام مهارت آغاز کنیم و همچنین آیا قانونی برای ترتیب گذراندن مهارت ها در این دوره وجود دارد؟

به طور کلی هیچ قانونی برای ترتیب گذراندن دوره های آزمون TOEFL iBT از طرف مراجع رسمی برگزاری این آزمون ها اعلام نگردیده است و ترتیب گذراندن دوره ها قاعده مشخصی را نیاز ندارد. اما در هیراد به دلیل تأثیری که مهارت Writing  در دیگر مهارت ها دارد، معمولاً توصیه بر شروع مهارت ها از مهارت Writing می شود و ترتیب باقی مهارت ها نیز اهمیت چندانی نخواهد داشت. البته ذکر این نکته ضروری است که توصیه فوق به هیچ وجه مصداق این مسئله نمی باشد که اگر زبان آموزی با Writing دوره خود را آغاز نکند پس موفقیتی به دست نخواهد آورد و این موضوع فقط به صورت یک توصیه بهتر مطرح می گردد. در نهایت بهتر این است که زبان آموزان اجازه دهند پس از تعیین سطح و مشاوره، مشاور آموزشی بر اساس اطلاعات به دست آمده از تعین سطح، برنامه ریزی گذراندن دوره ها را انجام دهد.

آیا دوره های TOEFL PBT (Paper Based Test) هم در هیراد برگزار می گردد؟

دوره های آمادگی آزمون TOEFL PBT برای هر مهارت به صورت مجزا برگزار می شود و صرفاً هم به صورت خصوصی برگزار می شود. البته ذکر این نکته ضروری است که متقاضیان این آزمون می توانند در مهارت های مشابه در کلاس های TOEFL iBT هم شرکت نمایند به جز بخش گرامر این آزمون که می بایست حتماً خصوصی باشد. آزمون TOEFL PBT مهارت Speaking ندارد. آزمون TOEFL EPT یا همان آزمون تافل دکتری هم شبیه همان آزمون TOEFL PBT است و شرایط کاملاً مشابهی دارد. تعداد جلسات لازم برای تقویت هر کدام از مهارت ها بعد از تعیین سطح و مشاوره معلوم می گردد.

تفاوت IELTS با TOEFL چیست؟

در پاسخ به این سؤال و یا سؤال مشابهی برای متقاضیانی که نمی دانند کدام آزمون را باید شرکت نمایند و سؤالشان این است که "آیلتس بهتر است یا تافل؟" پاسخ صحیح این است که این دو آزمون هردو آزمون های بین المللی و معتبر زبان انگلیسی هستند و از بعد محتوایی تقریباً هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند ولی در ساختار و شرایط و فرمت امتحان با یکدیگر متفاوت هستند. در کل آزمون های آیلتس و تافل بیشتر از اینکه با یکدیگر متفاوت باشند، به یکدیگر شبیه هستند تا آنجا که متقاضیان یکی از آنها می توانند دورۀ آزمون دیگر را شرکت نمایند. اینکه کدام آزمون بهتر است بستگی به نوع نیاز متقاضی دارد که جهت اتخاذ تصمیم راجع به این موضوع و توضیحات تکمیلی تر می بایست فرد متقاضی در جلسه مشاوره با مشاورین آموزشی هیراد شرکت نماید.

آزمون TOEFL  در ایران در کجا برگزار می شود؟

در خصوص آزمون TOEFL سازمان سنجش متولی رسمی برگزاری این آزمون در ایران می باشد.

سؤالات GRE:

دوره های GRE هیراد چگونه برگزار می شود؟

دوره های آمادگی آزمون GRE برای متقاضیان شرکت در آزمون GRE General برگزار می شود که صرفاً هم بخش های Verbal و Writing آزمون فوق الذکر در هیراد تدریس می شود که برای هرکدام هم 12 جلسه کلاس برگزار خواهد شد. دوره GRE ارائه شده در هیراد منطبق بر آخرین تغییرات آزمون GRE می باشد.

منابع آموزشی ارائه شده در هیراد برای آمادگی آزمون GRE چیست؟

کتاب های ارائه شده این دوره هم کتاب های انحصاری هیراد می باشد که تألیف و گردآوری شده از مراجع اصلی و رسمی GRE بوده تا از سردرگمی متقاضیان جهت یافتن منبع علمی قابل اطمینان جلوگیری به عمل آید.

آزمون GRE  در ایران در کجا برگزار می شود؟

در خصوص آزمون GRE سازمان سنجش متولی رسمی برگزاری این آزمون در ایران می باشد.

سؤالات GMAT:

دوره های GMAT هیراد چگونه برگزار می شود؟

دوره های آمادگی آزمون GMAT برای متقاضیان شرکت در آزمونGMAT برگزار می شود که صرفاً هم بخش های Verbal و Writing آزمون فوق الذکر در هیراد تدریس می شود که برای هرکدام هم 12 جلسه کلاس برگزار خواهد شد. کلاس های آزمون GMAT در هیراد صرفاً خصوصی برگزار می شود.

منابع آموزشی ارائه شده در هیراد برای آمادگی آزمون GMAT چیست؟

کتاب های ارائه شده این دوره هم کتاب های انحصاری هیراد می باشد که تألیف و گردآوری شده از مراجع اصلی و رسمی GMAT بوده تا از سردرگمی متقاضیان جهت یافتن منبع علمی قابل اطمینان جلوگیری به عمل آید.

آزمون GMAT  در ایران در کجا برگزار می شود؟

آزمون GMAT به صورت رسمی در ایران برگزار نمی گردد و متقاضیان می بایست برای شرکت در این آزمون به یکی از مراکز آن در خارج از کشور که نام آن ها در سایت www.gmat.com آمده است مراجعه نمایند.

((در صورت وجود هرگونه سؤال و ابهام بیشتر با هیراد تماس بگیرید))