☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

قوانین و مقررات

مرکز تخصصی زبان هیراد مفتخر است تا در فضایی صمیمی و دوستانه در راه ارتقاء دانش زبان انگلیسی شما را یاری نماید. خداوند متعال را سپاس بیکران داریم و ضمن آرزوی موفقیت در این مؤسسه توجه تان را به نکات زیر جلب می نماییم. بدیهی است شرایط مطروحه می تواند زمینه را برای یادگیری هر چه بهتر زبان آموزان از یک طرف و همچنین خدمت رسانی بهتر مرکز تخصصی زبان هیراد از طرف دیگر طی دوره های آموزشی مهیا نماید و موجب گردد زبان آموزان محترم با سرعت و دقت بیشتر و بهتری دوره خود را سپری نمایند.

1-برگزاری آزمون تعیین سطح برای تمامی دوره ها،  قبل از ثبت نام نهایی، الزامی است.

2- بدون پرداخت شهریه به هیچ عنوان امکان حضور در کلاس مقدور نمی باشد.

3-شهریه ها در هیراد ترجیحاً می بایست به صورت واریز بانکی و یا با استفاده از دستگاه های کارتخوان مستقر در شعب هیراد پرداخت گردد.

4-کل شهریه یک ترم آموزشی در ابتدای هر ترم دریافت می شود.

5-در صورت انصراف زبان آموز از حضور در کلاس ها  پس از ثبت نام، شرایط زیر حاکم می باشد:

5-1-درصورتی که انصراف قبل از 7 روز مانده به شروع کلاس ها باشد، پس از کسر 25% مبلغ شهریه ، مابقی مسترد  می گردد.

5-2-در صورتی که انصراف در فاصله 7 روز مانده به شروع کلاس و یا بعد شروع کلاس باشد، به هیچ عنوان هیچ وجهی به داوطلب برگشت داده نمی شود.

5-3- در صورتی که انصراف پس ازحضور در کلاس باشد (حتی حضور برای یک جلسه)، هیچ گونه وجهی تحت هیچ شرایطی به زبان آموز مسترد نمی گردد.

5-4- مسئولیت کلیه حوادث و مشکلات کاری (علی الخصوص مأموریت های اداری)، شغلی و خانوادگی زبان آموز، مشکلات پزشکی و بستری های بیمارستانی، تغییر برنامه داوطلب و ... در کلیه دوره های گروهی و خصوصی و آزمون های هیراد صرفاً متوجه زبان آموز گرامی بوده و هیراد هیچگونه تعهدی در مورد عودت وجه و یا جابجایی کلاس نخواهد داشت.

5-5- تاريخي كه به عنوان شروع دوره مبنا قرار مي گيرد، ارتباطي با تاريخ ثبت نام داوطلب و يا تاريخ تشكيل اولين جلسه كلاس ندارد. بدين ترتيب اگر اولين جلسه يك كلاس در روزي غير از شروع دوره تشكيل شود و يا داوطلبي پس از آغاز دوره ثبت نام نمايد، به هیچ عنوان کنسلی مورد پذیرش نبوده و هیچگونه مجهی به زبان آموز تعلق نمی گیرد.

5-6- داوطلبینی که بعد از تاریخ اولین جلسه کلاس در دوره ثبت نام می نمایند،‌ به هیچ عنوان امکان انصراف از دوره را ندارند.

6-هر جلسه غیبت جزء ساعات ترم مربوطه محاسبه  و محسوب می گردد.

7-حد اکثر غیبت مجاز در طول یک ترم یا دوره آموزشی، به ازای هر 6 جلسه، 1 جلسه می باشد. در صورت غیبت بیش از حد تعیین شده، به معنی انصراف از دوره بوده و زبان آموز اجازه شرکت در دوره را نخواهد داشت.

8-عدم شرکت در آزمون پایان ترم به منزله مردود شدن در آن ترم می باشد.

9-در هنگام حضور در مؤسسه مراقب لوازم و اشیاء شخصی خود باشید.

10-تلفن همراه خود را در حین حضور در کلاس خاموش نمایید. ضبط صدای اساتید در کلاس به هر نحو ممنوع می باشد.

11-در ساعت مقرر در مؤسسه حضور داشته باشید و در صورت تأخیر بیش از 20 دقیقه، به جهت جلوگیری از بی نظمی، از حضور زبان آموز در کلاس جلوگیری به عمل خواهد آمد.


12-رعایت کامل موازین اخلاقی، حجاب و شئونات اسلامی (پوشش بانوان مطابق قوانین مصوب دانشگاه ها و آموزش عالی است شامل لزوم پوشش مقنعه و مانتوی بلند برای خانمها و پرهیز از آرایش غلیظ و پوشیدن شال یا روسری) الزامی است. بدیهی است در صورت مشاهده عدم رعایت موارد مذکور از حضور زبان آموز در کلاس جلوگیری به عمل خواهد آمد.

13-حضور میهمان به همراه زبان آموزان و یا حضور فردی دیگر به جای ایشان در کلاس به هیچ عنوان مورد پذیرش نمی باشد.

14- آنچه در بروشورهاي توضيحي و يا در اعلانات چاپي و ديواري مرکز تخصصی زبان هیراد درج ميشود در حكم مقررات قطعي است.

15- در صورت نياز به تشكيل كلاس فوق العاده و يا جبراني، هیراد در تعيين روز و ساعت آن براساس شرايط استاد مربوطه و موسسه كاملاً مختار خواهد بود

16- هر جلسه آموزشی در هیراد برابر با 90 دقیقه است.

17- در صورت برگزار نشدن كلاس در هر زمان اطلاع رساني لازم انجام مي گردد . دانشجويان موظفند اطلاعيه هاي نصب شده در تابلو، كلاس ها و همچنين پيامك ارسالي از طرف هیراد را به دقت مطالعه نمايند.

اینجانب .......................................................... ضمن مطالعه کامل منشور انضباطی فوق و با امضای آن تعهد می نمایم کلیه شرایط، مقررات و ضوابط مرکز تخصصی زبان هیراد را آگاهانه پذیرفته و نسبت به ثبت نام خود اقدام می نمایم.

نام و نام خانوادگی داوطلب  
امضاء  

منشور انضباطی کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی

1-زبان آموز می بایست بلافاصله پس ازتعیین سطح، به منظور برنامه ریزی کلاس ها، ثبت نام نهایی خود را انجام دهد. بدیهی است تا قبل از تسویه حساب کامل، هماهنگی کلاس ها صورت نمی گیرد.

2-بعد از تثبیت نهایی تاریخ، روز و ساعت کلاس ها، امکان جابجایی مقدور نمی باشد.

3-بعد از تثبیت نهایی کلاس ها، امکان کنسل نمودن کلی و یا تعلیق برگزاری کلاس ها مجازنمی باشد و هزینه دوره با زبان آموز محاسبه خواهد گردید. لذا شهریه پرداختی دوره های خصوصی در هیچ شرایطی چه قبل از شروع و چه بعد از شروع دوره عودت نخواهد شد و مرکز تخصصی زبان هیراد هیچگونه مسؤلیتی در این خصوص نخواهد داشت. ضمناً هیچگونه جابجایی در خصوص انتقال هزینه کلاس به فرد دیگری و یا جابجایی کلاس های خصوصی با گروهی و یا بالعکس مورد پذیرش نمی باشد.

4-زبان آموزان عزیز در صورت بروز شرایط فورس ماژور می توانند حداکثر به ازای هر 12 جلسه یک جلسه را با هماهنگی قبلی کنسل نمایند. بدیهی است موارد مازاد بر این جزء جلسات برگزار شده کلاس محسوب و هزینه آن کسر می گردد.

5-کنسل نمودن کلاس طی بند 4 می بایست 24 ساعت قبل از تشکیل آن اطلاع داده شده باشد. در غیر اینصورت کنسلی کلاس مورد پذیرش نبوده و جزء جلسات برگزار شده کلاس محسوب و هزینه آن کسر می گردد.

6-کلاس های نیمه خصوصی حتی با حضور یک نفر از زبان آموزان نیز برگزار می گردد.

7-در خصوص زمان کلاس با برنامه ریزی دقیق به مؤسسه مراجعه فرمایید که در صورت تأخیر بیش از 30 دقیقه امکان برگزاری کلاس وجود نخواهد داشت و هزینه کلاس کسر می گردد.

9-در صورت غیبت بیش از 3 جلسه و بدون هماهنگی در کلاس ها، به معنی انصراف از ادامه کلاس ها تلقی می گردد وهیچگونه وجهی نیز به زبان آموز عودت نمی گردد.

10- مسؤلیت کلیه حوادث و مشکلات کاری (علی الخصوص مأموریت های اداری)، شغلی و خانوادگی زبان آموز، مشکلات پزشکی و بستری های بیمارستانی، تغییر برنامه ریزی زبان آموز و هرگونه مشکلات زبان آموز، پس از ثبت نام و برنامه ریزی کلاس ها صرفاً متوجه زبان آموز گرامی بوده و هیراد هیچگونه تعهدی در رابطه با عودت وجه و یا حتی جابجایی کلاس زبان آموز نخواهد داشت.

نام و نام خانوادگی داوطلب  
امضاء